Megerősítésre vár

Eltűnt fasor

Tisztelt Illetékes!
Örömmel olvastam a közelmúltban telepített fasor hírét a Margit híd - Parlament közötti szakaszon. Viszont aggódom, nehogy az történjen vele, mint a rakpart Margit hídtól északra lévő szakaszánál. A Jászai Mari tér és a Dráva utca közötti szakaszon, a néhány éve dézsába ültetett fákból alig maradt néhány darab a teljes hosszon. Hervasztó látvány a rengeteg hatalmas dézsa csupán a bennük maradt bokrokkal, arról nem is beszélve hogy így, nyáron még egy kis árnyékot sem nyújt semmi az egyébként végig betonnal borított parton, pedig sok ember használja sportolásra stb. A zöld városvezetésbe bele kell tartoznia a régebbi, akár az előző vezetéstől örökölt fák gondozásának, esetleges pótlásának. Kérem, hogy az ültetési időszakban pótolják az összes kitört és kivágott fát a rakparton.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00095668 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szomjanhaló fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Haldokló fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére