Megoldott

Botlásveszélyes átjáró a Bakáts utcánál

Frissítés 2022.04.27.
Bejelentő hozzászólása:
A burkolat nincs, és nem is volt javítva a bejelentés óta. [Friss kép a kommentek között.]

-----

BKK válasza: A probléma megoldásában illetékes társaság arról tájékoztatott, hogy megjavították a jelzett átjáró burkolatát.

-----

A Bakáts utca és a Közraktár utca kereszteződésénél a villamospályán található kijelölt gyalogos átkelőhely burkolata nagyon rossz állapotban van. A sűrű villamosforgalom miatt ez nem csak botlás- hanem életveszélyes is.
Kérem intézkedjenek a burkolat mihamarabbi javításáról!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bakáts u. 2a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002776-004/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095663

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válasz...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bakáts utca és a Közraktár utca kereszteződésénél a villamospályán található kijelölt gyalogos átkelőhely burkolata nagyon rossz állapotban van. A sűrű villamosforgalom miatt ez nem csak botlás- hanem életveszélyes is. Kérem intézkedjenek a burkolat mihamarabbi javításáról!"-ról "Frissítés 2022.04.27. Bejelent...

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    A burkolat nincs, és nem is volt javítva a bejelentés óta.
  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002776-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095663

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    NCZ-540

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilak hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére