Megoldatlan

Építkezésről származó szemét

Anonim Járókelő

Tisztelt Hölgyem/Uram

Segítségét kérném hogy a Cserhalom utca közel teljes szakaszán megoldódjon az építkezésről származó begyűjtetlen szemét problémája.

Nagyon úgy tűnik hogy a környék építkezései egyáltalán nincsenek tekintettel az itt lakókra, és jogszabályi kötelességeikre. Az építkezéseik hosszú évei során (melyek szó szerint szünet nélkül folynak és követik egymást újabbak amióta csak itt lakom) folyamatosan termelik a szemetet a környéken melyet csak és kizárólag az eladás pillanata előtt takarítanak el és csakis azon ingatlanok területén, annak ellenére hogy nem csak oda került szemetükből, hanem a fák ágaira, szemközti üres területekre stb.

Bízom hogy tudnak segíteni a helyzet valós megoldásában

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cserhalom u. 16

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Süllő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Katona József utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére