Megoldott

Gaz és szemét a felüljáró alatt

Kérem gyomtalanitani és takarítani a Nyugati téri felüljáró alatti járdát. Különösen a Westend szemben levő részt.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Váci út 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KRESZ tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlőrinci úti lakótelep (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz vizelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére