Megoldatlan

Lejárt műszakis Citroen

Az Etele út 32. mögötti parkolóban álldogál. Jármű Szolgáltatási Platform szerint a műszakija 2021.09.13-án lejárt ill. 2021.04.07 óta kérelemre ideiglenesen kivonták a forgalomból. A forgalomból kivonás kezdete óta eltelt a jogszabályban meghatározott 6 hónap (sőt, most már 9 is).

Pont ugyanott áll és ugyanúgy fest, mint tavaly nyáron, mikor előző alkalommal bejelentettem: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/85495/forgalombol-kivont-citroen

(Igen, a képek is ugyanazok.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 32

Hozzászólások

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közterület-felügyelet!

    Értem a helyzetet, nem is a végrehajtó szervnek szólt a lamentálás alább, hanem a jogalkotónak.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csipak Attila!

    A törvényeket nem mi hozzuk, csupán követjük.
    Nem számítok én "okmány tsunamira", de előkerülő roncsokra annál inkább.
    Valószínűleg lesz sok dolgunk. Az önkormányzat saját saj...
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Fun fact: közben az út túloldalán meg találtam egy Citroen C5-öt, aminek 2021 nyarán járt le a műszakija és szintén volt fél évig ideiglenesen forgalomból kivont.

    Amikor vége lesz a vészhelyzetnek, k...
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Júliusban majd ránézek újra, addigra talán nem lesz már "vírusvédelmi helyzet" (ford.: rendeleti kormányzás és soha le nem járó okmányok).
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár hónap és vissza lehet térni rá, ha addig nem kap esetleg műszakit... ;)
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "lejárt műszakis Citroen"-ról "Lejárt műszakis Citroen"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csipak Attila!

    Ez a gépkocsi is a vírusvédelmi helyzet által hosszabbított műszaki vizsgás.
    Sajnos maradhat.

    Tisztelettel:
    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Friss képek.
    Nyár óta lezúzták a lökhárító jobb oldalát, más nem változott.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott Moped.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bécsi úton hagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ottfelejtett autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére