Megoldott

Nem működő automata

Nem működik az automata a villamosmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér M

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002630-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095621

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy a BKK jegy- és bérletértékesít
    ...
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldják, majd leszerelik a csába innen is. :-o
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    NCZ-540

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilak hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére