Válaszra vár

Tönkrement kerékpártároló

Anonim Járókelő

Kérek javítsák meg a kerékpártárolót és lehetőleg cseréljék egy jobb fajtára! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest Budapest

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés nevét "Tönkrement kepérpártároló"-ról "Tönkrement kerékpártároló"-ra.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Csillag Center

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Csillag Center

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére