Megoldott

Nem látszik

Anonim Járókelő

Tábla által jelölt helyen nem látható az altalaji tűzcsap. Kérem a tűzcsap feltárasát, amennyiben a tábla elfordult akkor annak pozicionálását, megszűnt szerelvény esetén eltávolítását. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Magasház u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltávolították a táblát.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tihanyi utca
  Vissza az oldal tetejére