Megoldatlan

Kátyú

Vízzel teli kátyú a Kossuth Lajos üdülőparton.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét továbbítottuk az üzemeltetési feladatokat ellátó BKK Közút Zrt.-nek.
    Az üzemeltető helyszíni bejárást tartott, és megrendelte a burkolat javítását.
    Köszönjük a bejele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Van fejlemény az ügyben?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram!

    Bejelentését ismét továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat felé.

    Tisztelettel

    Wéber Tamás
    közterületi hatósági osztályvezető
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a bejelentést.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-66114/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldatlanra tenni, nem történt semmi.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni, 30 nap elteltével sem kaptunk választ. Köszönöm.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsék állapotú átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére