Megoldott

Egy hete utcán lévő szelektív kukák

Már legalább egy hete az utcán lévő szelektív kukák teli papírral és szemeteszsákok a kuka mellé téve foglalják a helyet a kerékpároktól.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Liszt Ferenc tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, felszabadultak a biciklitárolók.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére