Válaszra vár

Beláthatatlan kanyar a Gázgyári úton

Az érintett útszakasz az Eurovelo 6-os útvonalán található, a Gázgyári úton.

Az út baloldalán a fáktól és a töltéstől, a jobboldalán pedig a betonfaltól nem látni rendesen a szembejövő forgalmat.

Mindenféle általánosítás nélkül sajnos az a tapasztalatom, hogy ezen az útszakaszon nagyon türelmetlenek az autósok a bringásokkal szemben.
Most már napi szinten ér itt atrocitás. 10-ből 10 alkalommal próbálnak meg a kanyar közepén megelőzni úgy, hogy manőver közben észreveszik, hogy szemből is jön kocsi és jobb híján bevágnak elém.

Azt gondolom, hogy az adott útszakaszt relatíve kis költségráfordítással biztonságosabbá lehetne tenni mindenki számára, ha az alábbi forgalmat szabályozó eszközök adottak volnának a szakaszon:

Záróvonal
Látást segítő tükrök
Rugalmas sávelválasztó jelzőfülek

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, precise cad

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos igen. Nagyon rossz ez itt, és persze nem 50-el mennek az autósok, a kanyarban sztem a 50-es sebesség sok is. 40-re le kéne venni.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kelemen Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde, rongált jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla, ferde kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 ferde tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére