Válaszra vár

Hiányzó korlát - életveszély

Anonim Járókelő

A mátyáshegyi kőfejtőnél megint eltűnt a korlát része, félő, hogy valaki leesik.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Toboz u. 12

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Pilisi Parkerdő, megvárjuk, míg egy gyerek lezuhan?!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sincs megoldva.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Erdő szélén hagyott levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Kőhegyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére