Megoldott

Kopott fedlap

Anonim Járókelő

Kopott fedlap lejtős úton.
Kérem a cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Késmárki u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére