Megoldott

Megrongált telefonfülke

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Leromlott állapotú közmű fedél II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leromlott állapotú közmű fedél I.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére