Megoldott

Lámpatest elfordulva

1025 Budapest Ali u. 17 előtt egy közvilágítási lámpatest el van fordulva 90 fokkal. Így a faágak között van, és nem az útra világít.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ali u. 17

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét marczibányi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vibrál az izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaptárkő utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére