Válaszra vár

Kidőlt fa utáni kráter

Hónapokkal ezelőtt kidőlt egy nagyobb fa egy vihar során, a fát elszállították, a gyökerei által hagyott kráter pedig ott maradt. Ezt kellene betemetni földdel. Jelenleg tele van falevelekkel, így teljesen láthatatlan, emiatt fokozottan balesetveszélyes, főleg esténként, sötétedés után.
A parkban gyakran játszanak kutyák és gyerekek, járnak oda idős emberek is, akik jelentősen meg tudnak sérülni egy kb 30 cm mély gödörbe lépve.
Helyszín: 1031 Budapest, Római sétány-Légió utca-Kadosa utca által határolt park

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kadosa u. 55

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet felé.

    Érdemi válaszadásig valamint intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsola
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt, hianyos szelepakna fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tájékoztató táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére