Megoldott

Fadöntés

Aug. 21-én félig kidöntött egy jármű egy fát a II. ker. Török u 2 előtt. Sürgősen meg kellene menteni a fát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Kuthi Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is láttam, rendbetették, köszi Önkori. Remélem, a gyökérzet kibírja a megpróbáltatást.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs róla fényképem, de tényleg kikarózták.
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A mai nappal kértük az illetékes céget, hogy intézkedjenek a fa azonnali megmentéséről.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kuthi Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére