Megoldott

Fenyő

Fenyőfák várják az elszállítást a 65. szám előtt a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 69

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére