Megoldott

Szemét a Ferenc-hegyi játszótéren

A Ferenc-hegyen, a természetvédelmi terület közepén, a játszótérnél több zsák szemét van lerakva.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Őzgida u. 17

Hozzászólások

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt. Köszönöm.
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illegálisan lerakott hulladékot az Önkormányzat saját költségre (adófizetők költségére) a lerakó helyett elszállította. Sajnos nem volt azonosításra alkalmas dolog az illegális...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszertelen takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betontörmelék zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement szemetesedény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Királyfürdő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére