Megoldásra vár

Közvilágítási lámpatest hiány

FRISSÍTÉS 2021.01.27.

BDK válasza: "a jelzett címen a BDK Kft. nem üzemeltet közvilágítást. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen azt a kerületi önkormányzatnál kérvényezni."

---

1026 Budapest Endrődi Sándor u. 36. elől az egyik villanyoszlopról hiányzik a közvilágítási lámpa.
Ez a hely egy S-kanyar közepén van, így a szomszédos oszlopokról is kevésbé világítanak át a lámpák. Emiatt ez S-kanyar megvilágítása nagyon gyenge. Javaslom a hiányzó lámpatest kihelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 36

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:
    Lámpatest feszerelésének műszaki lehetőségét megvizsgáltatjuk, és az adott címet felvesszük a közvilágítás fejlesztést igénylő területek listájába. Arról, hogy a fejlesztés...
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A) Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. Az érintett közvilágítási probléma elhárítása érdekében a műszaki osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelent...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "1026 Budapest Endrődi Sándor u. 36. elől az egyik villanyoszlopról hiányzik a közvilágítási lámpa. Ez a hely egy S-kanyar közepén van, így a szomszédos oszlopokról is kevésbé világítanak át a lámpák. Emiatt ez S-kanyar megvilágítása nagyon gyenge. Javaslom a hiányzó lámpatest kihelyezését."-ról "FRISSÍTÉS...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft. nem üzemeltet közvilágítást. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét marczibányi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szugló utca / Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére