Megoldott

Lámpatest növénnyel benőtt, és védőbúra hiányzik

1026 Budapest Endrődi Sándor u. 41. előtt a közvilágítási lámpát benőtte a növényzet. A védőbúrája is hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 41

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét marczibányi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vibrál az izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaptárkő utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére