Megoldott

Járdán burjánzó fa a Tárogató úton

A Tárogató úton a Bognár utca után az egyik közműoszlop tövében egy fa kezdett el nőni, ami már az útra is kilóg és lassan a járdát is elfoglalja (majd főleg nyáron lesz probléma). Kérem a fa eltávolítását. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 9

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a kivágást!
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    korlátozott járdahasználat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Széttört járda a Tárogatón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    összetört járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: fec Lac
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lévay utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére