Megoldott

Lámpa védőüveg hiány

1026 Budapest Endrődi Sándor u. 42/A előtti közvilágítási lámpa védőüvege hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 42a

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Láma védőüveg hiány"-ról "Lámpa védőüveg hiány"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét marczibányi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sötét utcák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kunos Dani
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szugló utca / Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére