Megoldásra vár

Hiányzó információs tábla

A Széll Kálmán téren lévő keretből hiányzik az információs tábla. A kódja is szerepel a képeken.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002344/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095461

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy a jelzett információs tábla javítá
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére