Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél 2

Kérem a Vízművek értesítését a fedél pótlása miatt. Gubacsi 22 magasságában.
https://www.google.com/maps/@47.44956,19.0934964,3a,43.4y,126.19h,82.5t/data=!3m6!1e1!3m4!1svazXU5mW3wYnKHo2e0fshQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út 22

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krinnyian k
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére