Megoldott

Hiányzó tűzcsap fedél

Kérem a Vízművek értesítését a fedél pótlása miatt.
Szent István Gimnázium mellett.
https://www.google.com/maps/@47.5088852,19.0886336,3a,38.4y,149.38h,76.83t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNZAux6HCacuyehWv7DIvqQ!2e0!7i16384!8i8192
(Google "kettőt lát, de csak egy van, képhiba:)))
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 19

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatos pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: x y
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tihanyi utca
  Vissza az oldal tetejére