Megoldott

Elhagyott Daewoo Kalos

A Kassai utcában

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kassai u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A Rendészeti Osztály járőrei a Budapest, IV. kerület közigazgatási határain belül folyamatosan ellenőrzik a hatósági jelzés nélküli és az érvényes műszaki engedéllyel nem rendelk
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a levelében jelzett helyszínt. Szabálytalanság észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Köszönjük munkánkat segítő...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Lanos az a Kalos
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Széchenyi tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére