Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó áll a jelzett helyen évek óta, kérném az elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 5a

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ráadásul svájci rendszáma is volt, amíg volt... reméljük, nem tér vissza. Költeni kellene rá, honosítani... nem tudom, ér-e annyit a tulajnak.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel a kocsival is az volt a gondunk, mint jó pár mással mostanában, hogy felszólítottuk - erre elvitte máshová pár hétre, vagy hónapra.
    Ezt megtette eddig 2x.
    Majd megjelent novemberben megint.

    Na
    ...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A környék parkolása igencsak nehézkes, az esti órákban szinte csak a Fehérvári út túloldalán van esély megállni. Így minden helyre szükség van, ez az autó pedig 3-4 éve már csak a helyet foglalta, de...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bevallom, minket is meglepett, hogy az emelés ideje alatt több ízben helyben kaptuk a lakóktól a köszöneteket.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Véééégre, köszönjük szépen!
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A felügyelet már a január 22 dátumú bejelentése előtt felszólította a kocsi üzembentartóját.
    Elszállításra várunk.

    Tisztelettel:
    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ottfelejtett kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csipak Attila
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Roncs járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út 26, Földszint 5 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére