Megoldott

alacsonypadlós jármű Hűvösvölgy felé

Anonim Járókelő

A minap jött szembe az interneten ez az új kép! Gyorsan utánanéztem, hogy végre jár e észa-Budán is ilyen modern villamos. De nem találtam semmit a BKK oldalán, pedig már évek óta ígérik.
Most akkor ez csak valami kampányfotó? Vagy már jár, csak nem hirdették meg?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy utca

Hozzászólások

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    2023-ban leghamarabb
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És mikorra tervezik, hogy járni fog új villamos erre?
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002267-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095404

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk azt válaszolta, hogy előkészítés alatt van az 56-os
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    A csatolt fényképet a kép tulajdonosának kérésére eltávolítottuk a bejelentésből és egy Google Utcaképpel helyettesítettünk.
    Megértésed köszönjük szépen!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére