Megoldott

Mély kátyú

A XI. kerületi Somlói úton a 74-es házszám elött mély kátyú található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést
  • Balogi László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították az úthibát.
  • Balogi László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu ügykezelők !

    Remélem az önkormányzat ígérete hamarosan megvalósúl. Szeretném kérni, hogy az önkormányzat figyelmét sziveskedjenek felhívni, hogy a szóban forgó úthibától kb.150 m...
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Balogi László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagy, alámosott kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betoncsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére