Megoldott

Roncs közterületen

Kérem az ill. értesítését a roncs elszállítás céljából.
Diószegi-Sárkány sarok.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 10/a

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsit a tulajdonos a felszólításunkat követően elszállította.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelet munkatársai 2022.01.23-án megtekintették a kérdéses gépkocsit és megállapították, hogy nem alkalmas a közúti közlekedésre, ezért értesítést helyezetek el ra...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mozdulatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Nap utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyatott jármű a Baross utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére