Megoldott

Rengeteg kiégett lámpa

Rengeteg kiégett lámpa van az alagútban. Kérem intézkedésüket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent György tér 1

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Á értem, köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen üzem szerűen működik az alagút világítás. Nap közben csökkentett darabszámmal működik. Éjszaka kapcsol teljes üzemre....
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villogó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: x y
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szugló utca / Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére