Megoldott

Mély kátyú

A XI. kerületi Alsóhegy utca és a Somlói út találkozásánál mély kátyú van. Jobbra, a Somlói útra való kanyarodás esetén nem könnyű kikerűlni, főleg ha van szembejövő forgalom.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy visszajeleztél, azonban az ügykezelési szabályaink értelmében az 1 évnél régebben beküldött és lezárt ügyeket nem nyitjuk újra. Kérjük, a probléma jelzéséhez és megoldásához írj...
  • Balogi László hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma ismét fenn áll!
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a jelzést!
  • Balogi László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították az úthibát.
  • Balogi László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerencsére 2 nap alatt megoldódott a kátyú problémája.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Balogi László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagy, alámosott kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betoncsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére