Megoldott

gödör

Az aquincumi gyalogos felüljáró mocsárosdűlői végén, közvetlenül a hévhez vezető gyalogösvény mellett van egy gödör a fű között. Nem tudom, milyen mély, úgy saccolom, a 4 éves kislányom, ha beleesik, pont eltűnik benne. Hónapok óta itt van a gödör, korábban volt benne egy kilógó husáng, piros-fehér szalaggal, aztán a szalag eltűnt (a fényképen ez az állapot látszik), most megint van benne egy bot piros-fehér műanyag szalaggal.
Mély tisztelettel megkérem a gödör tulajdonosát, hogy a balesetveszélyt elhárítandó ássa be a lyukat.
Óbudai Vagyonkezelő?
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 164

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00095376 számú bejelentésben jelzett gödörrel kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak betemetése megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    Buda...
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, miután a kerületi önkormányzat összes lehetséges e-mail címére elküldtem a bejelentést, ma reggel már be volt temetve a több hónapos, hat hete bejelentett gödör...
    A problémát megoldották.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    4392/2022.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom Önöket, hogy a tárgyi bejelentésbe szereplő gödör 2022. március 08-a délutánján már betemetett állapotban volt, arról ezek szerint a Közterület-Felügye
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését ismét továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet részére.
    Sürgős intézkedést kértünk az ügyben!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegyem bele a gyereket, és jelentsem fel az önkormányzatot a felelőtlenségéért, hogy történjen valami?!
    Tele van falevéllel, már nem is látszik, milyen mély...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület valószínűleg az Óbudai Vagyonkezelőé, de nem biztos.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pirossal bekarikázva a gödör a távoli fényképen.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére