Megoldott

Kitört támasz miatt elhajlott facsemete

FRISSÍTÉS 2022.01.25.:

A FŐKERT válasza:
"A jelzett terület kerületi tulajdonú és fenntartású útszakasz, nincs Társaságunk üzemeltetésében."

-----

kitört támasz miatt elhajlott facsemete

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 22

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvitték a törött támaszokat
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "kitört támasz miatt elhajlott facsemete"-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.25.: A FŐKERT válasza: "A jelzett terület kerületi tulajdonú és fenntartású útszakasz, nincs Társaságunk üzemeltetésében." ----- kitört támasz miatt elhajlott facsemete"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "kitört támasz miatt elhajlott facsemete"-ról "Kitört támasz miatt elhajlott facsemete"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    .
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nagyon magas gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fülöp József
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pad léc hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Turóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére