Megoldott

Kiégett földbe süllyesztett lámpák

Anonim Járókelő

Kiégtek / nem világítanak.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 58

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem is szabad egyébként felfelé világító lámpákat üzemeltetni.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Király! Ennyi fényszennyezéssel is kevesebb!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A földbe süllyesztett lámpák az miatt nem világítanak már sok éve, mert anno sajnos több helyen (épületen belül és kívül) elvágták a kábeleket, amik a világítást táplálták.

    Üdvözl...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentés elküldve a Skylight City Irodaház, Wing Magyarország-nak az info@wing.hu e-mail címre.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére