Megerősítésre vár

Nem működik a mozgólépcső

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002083-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095316

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig rossz sajnos.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj már, Györgyi! Tegyen ki egy táblát is, hogy rossz, nem? Ezek nem túl produktív sorok, sőt! Örülök, hogy ennyi időd van! Töltsd a továbbiakban is nagyon kellemesen!
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    @A. J.! Mióta nem működik? Honnan hová visz? Pontosan hol van? Melyik irányba nem megy, le vagy föl?
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilak hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kolosy tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ázik a villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére