Megoldott

Szabálytalan parkolások

Anonim Járókelő

Vasas pálya (Pasaréti út) környéki parkolás...
Mi ott lakunk vele szemben és azon már túltettem magamat, hogy a sok "sportember" kocsival jár sportolni, illetve a sportoló gyermekeket kocsival hozzák, mi, ott lakóknak parkolni esélyünk sincs ilyenkor... de azon nem tudom, hogy felállnak a járdára, a gyerekre várva órákig járó motorral ülnek a kocsiban.
A Gyergyó utca végén (a Pasaréti útnál) most már mindennapos azon az oldalon a járdára felparkolás, ahol megállni sem lehetne, illetve végig a Pasaréti út feljebb lévő részén fent a járdán.
Eleinte próbálták helyiek a kitúrt füvet rendbehozni, de mindig jött egy újabb "kedves" autós, felállt és szétgányolta. Most már késő délutánonként szinte az egész Gergyó u. nem parkolható oldalán végig állnak autók fent a járdán. Mindez azért bosszantó, mert 50-100 méterrel arrébb, a Szilágyi fasor mellékútján szinte mindig van hely parkolni. Csak gondolom fárasztó kicsit gyalogolni a sportoláshoz, egyszerűbb a fűre, járdára felállni.
Én többször szóltam miatta, kb. egy autóst sem érdekelte. írtam a polgármesternek már régebben a FB-on, fotókkal mellékelve, megígérte, hogy tesznek ellene, de semmi sem történt sajnos és már büntetni sem büntetik meg őket.
Mit lehetne tenni?
Vagy ez teljesen rendben van így?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gyergyó u. 8

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Önkormányzat!
    Nagyon köszönöm, hogy utánajártnak az ügynek, bár mai nap nem volt ott senki (este bezzeg már volt :( )
    Az akadály - főleg zöld, bokor, ilyesmi - nagyon jó ötlet, mint itt lakó, s...
  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A mai ellenőrzések során nem parkolt szabálytalanul gépjármű.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anonim Bejelentő!

    Folyamatosan visszatérnek a városrendészet munkatársai a Vasas Pasaréti úti sporttelepének környékére, amely során folyamatosan szankcionálnak. Sajnos nincs annyi városrendés...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.!

    MINDEN EGYES HÉTKÖZNAP ez van. Amikor megyünk hazafelé du. 5 óra körül, ez a látvány fogad és este kb. 8-9-ig így is marad, MINDIG parkolnak a járdán, a zöld...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejelentését a 06 80 204-965 -ös zölds...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros parkolási probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére