Megoldatlan

Sérült reklámtábla

Anonim Járókelő

Kérem javítsák vagy távolítsák el a közterületen található sérült reklámtáblát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fiastyúk u. 54

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    +ha illegálisan van ott, javítani sem kell, csak el vinni onnan.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentés elküldve a Dorka-Vill Kereskedelmi Bt.-nek a dorkavill@gmail.com e-mail címre.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére