Megoldott

Kavics utcai lépcső körül szemét

FRISSÍTÉS 2022. 02. 14.

Ahogy korábban is jeleztük az illetékes ingatlan tulajdonost (építkezés), hogy végezze el a jogszabály által előírt kötelezettségét. Sajnos a szankcionálás ellenére sem tette meg, így felkértük az FKF-t, hogy végezze el a takarítást az adófizetők költségére, az ingatlan tulajdonos szankcionálása mellett.

------------

FRISSÍTÉS 2022. 02. 14.

Sajnos a probléma továbbra is fennáll. Épp ma néztem meg.

----------------------

A Kavics utca tetején (Vérhalom utca találkozása) a lépcső és környéke tele van szeméttel, a zöldterület is elhanyagolt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kavics u. 21b

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egészen szépen ki lett takarítva, a növényzet szépen visszavágva. Köszönjük az intézkedést.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 02. 14. Sajnos a probléma továbbra is fennáll. Épp ma néztem meg. ---------------------- A Kavics utca tetején (Vérhalom utca találkozása) a lépcső és környéke tele van szeméttel, a zöldterület is elhanyagolt."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 02. 14. Ahogy korábban is jeleztük az illetékes ingatlan tulajdonost (...

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ahogy korábban is jeleztük az illetékes ingatlan tulajdonost (építkezés), hogy végezze el a jogszabály által előírt kötelezettségét. Sajnos a szankcionálás ellenére sem tette meg,...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kavics utca tetején (Vérhalom utca találkozása) a lépcső és környéke tele van szeméttel, a zöldterület is elhanyagolt."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 02. 14. Sajnos a probléma továbbra is fennáll. Épp ma néztem meg. ---------------------- A Kavics utca tetején (Vérhalom utca találkozása) a lépcső és környéke tele van ...

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma továbbra is fennáll. Épp ma néztem meg.
  • Nemessuri Péter visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hatályos szabályozás szerint az ingatlan tulajdonos kötelezettsége az ingatlan melletti járda és zöldterület tisztán tartása.

    Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII. 1.)
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére