Válaszra vár

Kiégett égő, 1-es villamos feljárat

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.05.21.

Nincsen változás

——————————-

kiégett égő, 1-es villamos feljárat Budafoki út / Dombóvári út
kiégett égő, 1-es villamos feljárat lépcső jobb oldala, képen jelölve

Budafoki út / Dombóvári út

Budapest, Budafoki út / Dombóvári út, 1117 Magyarország

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "kiégett égő, 1-es villamos feljárat Budafoki út / Dombóvári út kiégett égő, 1-es villamos feljárat lépcső jobb oldala, képen jelölve Budafoki út / Dombóvári út Budapest, Budafoki út / Dombóvári út, 1117 Magyarország"-ról "Frissítés 2022.05.21. Nincsen változás ——————————- kiégett égő, 1-es...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a helyzetjelentésed. A BKV Zrt. ügykezelési rendszere révén tud a megoldásra váró bejelentésről, ezért kérésüknek megfelelően azt nem küldjük meg ismételten a részükre.
    Köszönjük a m...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    Várjuk az ígért javítást.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "kiégett égő, 1-es villamos feljárat lépcső jobb oldala, képen jelölve Budafoki út / Dombóvári út Budapest, Budafoki út / Dombóvári út, 1117 Magyarország"-ról "kiégett égő, 1-es villamos feljárat Budafoki út / Dombóvári út kiégett égő, 1-es villamos feljárat lépcső jobb oldala, képen jelölve Budafoki út / ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "kiégett égő, 1-es villamos feljárat Budafoki út / Dombóvári út"-ról "Kiégett égő, 1-es villamos feljárat"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002028-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00095297

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    már a másik égő sem világít
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás

    már a másik égő sem világít
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötétség a végállomáson

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett LED csíkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére