Megoldatlan

A sorompó új karja hosszabb, mint korábban volt

A kijelölt kerékpárúton a sorompó új karja hosszabb mint korábban volt

A térképen jelzett helyen egy sorompó van a parkoló előtt. Ezen a parkolón vezet keresztül egy kijelölt kerékpárút a piactól a Köki Terminál felé.
Ennek a sorompónak az ünnepek körül letörték vagy elvitték a karját, melyet egy hosszabb karral pótoltak, mely kevésbé rutinos kerékpárosoknak már gondot okozgat áthaladni a padka és a sorompó vége közti résen.
Kérem vegyék rövidebbre a sorompó karját, mint amilyen korábban volt.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Katica u. 12

Hozzászólások

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudniillik ezen a sorompón vezet keresztül egy kijelölt, forgalmas, kétirányú kerékpárút
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet kényelmesen kerékpárral elférni a sorompó mellett amit meghosszabbítottak év elején.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Értelmezhetetlen a kérés, nem igényel intézkedést.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "A kijelölt kerékpárúton a sorompó új karja hosszabb mint korábban volt"-ról "A kijelölt kerékpárúton a sorompó új karja hosszabb mint korábban volt A térképen jelzett helyen egy sorompó van a parkoló előtt. Ezen a parkolón vezet keresztül egy kijelölt kerékpárút a piactól a Köki Terminál felé. Ennek a soromp...

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamiért nem ment át a részletes leírás:
    A térképen jelzett helyen egy sorompó van a parkoló előtt. Ezen a parkolón vezet keresztül egy kijelölt kerékpárút a piactól a Köki Terminál felé.
    Ennek a sor...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Köszön...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére