Megoldott

Szúrós ágak

Kőbánya-Kispest vasútállomás felüljárójának Vaspálya utcai lejérójától pár lépésre, az új utcaszakaszon kialakított kis parkolóhoz vezető ösvényre olyan ágak lógnak be, melyeken 2-3 cm-es tüskék vannak. Mivel ez szemmagasságban van, érdemes lehet a balesetveszélyes ágakat levágni. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Vaspálya u. 58

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem érkezett, de megoldódott :)
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékesen javasolnám gondolkodni! Addig is, hogyan jött ki a MÁV-HÉV mint illetékes?
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriásdarázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Salgótarjáni utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fák/ zöld növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gém utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fogadó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére