Megoldott

sérült burkolatú lámpaoszlop az Etele úti Spar bejárata előtt

Az Etele út 58-60 szám alatti Spar bejáratával szemben található a képeken látható lámpaoszlop, aminek sérült a fedlapja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 58

Hozzászólások

  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a bejelentést is köszönöm!!

    Háát… a jó tényleg nem ilyen.

    Az oszlop deformáltsága a probléma, ha jól értem. Gyors balesetveszély-elhárítást végeztek, úgy rendben van. Remélem, valóban visszatérn...
  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Állítólag mindig így javítanak (gyors balesetveszély-elhárítás), viszont 0,5 év, 1 év után van, hogy normálisan javítják.
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem rossz, nem rossz... de a jó az nem ilyen.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    vaksötét a teljes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvill lámpa továbbra is sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kalotaszeg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére