Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hegyalja út 60

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Várunk az elszállításra a héten.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!

    Felszólítva!

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ottfelejtett kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csipak Attila
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott BMW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Roncs járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út 26, Földszint 5 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére