Megoldott

Rendszám nélküli autók

Bp 1045 Pozsonyi utca 4/e előtt 3 rendszám nélküli autó foglalja az amúgy is kevés parkolóhelyet!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 4

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos viszont mint a képen is látszik még egy renault is ott rohad, csak van rajta rendszám!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már mind a három autót elvitték????
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyik sincs már ott
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg ennyi gazdag ember van, hogy csak úgy otthagy egy kocsit?
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a levelében jelzett helyszínt. Szabálytalanság észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Köszönjük munkánkat segítő b...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Széchenyi tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére