Megoldatlan

Elhagyott Matiz

Elhagyott Matiz

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Anonymus u. 9

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a levelében jelzett helyszínt. Szabálytalanság észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Köszönjük munkánkat segítő b...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Széchenyi tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére