Megerősítésre vár

Tábla leesett

Tábla leesett

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Üllői út 183

Hozzászólások

  • Takács Miklós visszajelzésére vár.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tábla elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnika
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Hatáskör hiányában intézkedés és válaszadás céljából továbbítom az alábbi jarokelo.hu oldalról beérkezett észrevételt, melyről bejelentőt jelen levelemmel egy időben tájékoztattam.

    Tis
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Takács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére