Megoldott

Közvilágítás

Tűzoltó utca 46. számnál az utcai közvilágítás nem működik.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 46

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gerebenics Richard bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére