Megoldott

Hiányzó lámpa

FRISSÍTÉS: 2022.01.21. BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú."
--------------
A Magyarok Nagyasszonya téren újonnan létesült edzőtér mellett áll egy lámpafej nélküli oszlop.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Magyarok Nagyasszonya tér 6-7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az ön által jelölt oszlop Önkormányzatunk tulajdonában áll azzal a céllal, hogy - szükség szerint -Rendvédelmi Osztályunk mobil térfigyelő kamerájának időszakos...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Magyarok Nagyasszonya téren újonnan létesült edzőtér mellett áll egy lámpafej nélküli oszlop."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.01.21. BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú." -------------- A Magyarok Nagyasszonya téren ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére